‘MasterChef 2022’ şampiyonu Metin Yavuz’dan Danilo Şef itirafı!

MasterChef Türkiye 2022 şampiyonu Metin Yavuz, yarışmanın ardından kavurmacı açmıştı. All Star’da da mücadele eden Yavuz’un, yarışmaya bilerek (elemede yanlışlıkla Tanya Kilitkayalı’nın tabağını almış, kendisi ve rakibinin yemeği değerlendirme dışı kalmıştı) veda etmesi çok konuşulmuştu.

“ONURLU BİR NESLİN TORUNUYUM”

Instagram hesabından paylaşım yapan Metin Yavuz, “Çok sevdiğim MasterChef ekibine veda ettim. MasterChef ailesinin bir üyesi olmak benim için gurur verici, sevgiler. Ben onurlu bir neslin torunuyum. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” ifadelerini kullanmıştı.

Youtube’da yayınlanan ‘ChefStory’ programına konuk olan 26 yaşındaki şef, MasterChef’te yaşadıklarını anlattı. Yavuz, İtalyan şef Danilo Zanna hakkındaki açıklaması ile sosyal medyada gündem oldu.

DANİLO ‘HAYIR DEMİŞTİ!

Fenomen yemek yarışmasının ana kadrosuna çok rahat girdiğini anlatan Metin Yavuz, jüri üyeleri Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’dan ‘Evet’ alıp, Danilo Şef’ten ‘Hayır’ oyu alınca aşırı hırslandığını söyledi.

Hırsın kendisini şampiyon yaptığını dile getiren Metin Yavuz, bu nedenle Danilo Zanna’yı ayrıca çok sevdiğini vurguladı.

Finalde Kıvanç Karadeniz’e karşı galip gelen MasterChef Metin, şampiyon olduktan sonra ise hırslarını bir kenara bıraktığının altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir